Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


[RECENZJA] TP-LINK AV500 TL-WPA4226TKIT

Systemy przesyłania danych poprzez sieć elektryczną coraz częściej znajdują zastosowanie w naszych gospodarstwach domowych. Powerline sprawia, że bez tworzenia dodatkowej infrastruktury sieciowej jesteśmy w stanie stworzyć rozbudowaną sieć domową. W tym teście przyjrzę się rozszerzonemu pakietowi od firmy TP-LINK o oznaczeniu TL-WPA4226T KIT. AV500 zawiera tak naprawdę jedną bazę i dwa odbiorniki. Jest to o tyle ciekawe rozwiązane, że ich funkcjonalność nie kończy się na przesyłaniu połączenia poprzez przewód Ethernet, ale o tym w dalszej części tekstu.

 
SPIS TREŚCI
1. Wyposażenie 3. Metodologia i testy
2. Wygląd i jakość wykonania 4. Podsumowanie
  DSC_0058DSC_0062    

Wyposażenie

  DSC_0069 DSC_0073DSC_0084   Zestaw adapterów dostarczany jest w zgrabnym, kartonowym opakowaniu o tradycyjnej jak dla tej firmy kolorystyce zielono-białej. Ogrom informacji przekazuje tak naprawdę wszystko co powinno interesować nas przy zakupie tegoż urządzenia. Zważając na prostotę „konfiguracji” nie trzeba by było nawet dorzucać instrukcji do zestawu. Wewnątrz znajdziemy: – 1x AV500 TL-PA4020P, – 2x AV500 TL-WPA4220, – 3x przewód Ethernet, – kartę z informacjami o konfiguracji, – instrukcję instalacji, – instrukcję obsługi, – płytę z managerem do zarządzania adapterami.
 
Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku