Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


[RECENZJA] TP-LINK Archer C5 – AC1200

Od jednego z bardziej popularnych dostawców rozwiązań sieciowych testowaliśmy już dość sporo produktów. Większość z nich zapewnia świetne osiągi i zasługuje na polecenie, ale często ich cena przekracza budżet wielu zainteresowanych. Tym razem do redakcji zawitał nieco tańszy model o równie ciekawej specyfikacji, który według zapewnień producenta jest w stanie z powodzeniem zaspokoić wymagania naprawdę wymagających klientów. Sieć w standardzie AC, wszelkiego rodzaju filtry, zabezpieczenia, udostępnianie multimediów i wiele innych ciekawych funkcji stawia ten sprzęt w dość ciekawej sytuacji zważywszy na jego cenę. Zapraszam na test TP-LINK Archer C5.
 
SPIS TREŚCI
1. Wyposażenie 4. Wybrane funkcje
2. Wygląd i jakość wykonania 5. Metodologia i testy wydajności
3. Wstępna konfiguracja 6. Podsumowanie
   

Wyposażenie

  TP-LINK Archer C5 - AC1200 - pic2aTP-LINK Archer C5 - AC1200 - pic2b Karton, o standardowej dla TP-LINK’a kolorystyce, skrywa następujące elementy: – router Archer C5, – przewód Ethernet, – dwie odłączane anteny, – zasilacz, – dokumentację i kartę gwarancyjną.  
Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku