Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


[RECENZJA] Potężny router AVM FRITZ!Box 7490

Na polskim rynku urządzeń sieciowych zawitała firma AVM z linią produktów Fritz! podzieloną na wiele działów. Ich sprzęt został ciepło przyjęty przez wiele ISP, co przełożyło się na szybkie rozprzestrzenianie wśród klientów domowych. Pod względem wyglądu i jakości wykonania nie powalają na kolana, choć wielu mogą się podobać, ale nadrabiają to funkcjonalnością i wyposażeniem. W modelu testowym mamy do dyspozycji wiele ciekawych opcji, które znajdą swoje zastosowanie w projektach typu Smart Home. AVM ma w swojej ofercie wiele produktów skierowanych do zapaleńców inteligentnych rozwiązań. Możemy wybierać spośród telefonów bezprzewodowych, gniazdek sieciowych, przekaźników i inteligentnych gniazdek. Całą instalacją możemy zarządzać z poziomu aplikacji na telefon przebywając nie tylko w obrębie sieci lokalnej ale nawet będąc daleko od domu.

 
SPIS TREŚCI
1. Specyfikacja i wyposażenie 4. Wybrane funkcje
2. Wygląd i jakość wykonania 5. Metodologia i testy wydajności
3. Wstępna konfiguracja 6. Podsumowanie
  pic1pic2    

Specyfikacja i wyposażenie

  pic3 W zestawie poza opisywanym routerem znajdziemy: – przewód RJ-45 Ethernet – przewód rozdzielający RJ-45 DSL/TEL na 2x RJ-45 DSL i ISDN/analog TEL – przejściówkę z RJ-11 na RJ-45 DSL – przejściówkę z RJ-11 na RJ-45 ISDN/analog TEL – zasilacz Jak na sprzęt z tak wysokiej półki cenowej zabrakło instrukcji obsługi ale jak się później przekonamy nie jest ona niezbędna, gdyż producent rozwiązał konfigurację sprzętu w dość ciekawy sposób.  
Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku