Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


[RECENZJA] FRITZ!WLAN Repeater 1750E

Sieci bezprzewodowe stały się nieodłączną częścią każdego gospodarstwa domowego. Powszechnie wykorzystywane smartfony i laptopy działają głównie w oparciu o sieć Wi-Fi i wymagają zapewnienia odpowiedniej jakości sygnału w celu płynnego poruszania się po sieci wewnętrznej i korzystania z dobrodziejstw internetu. W niektórych sytuacjach infrastruktura nie pozwala na doprowadzenie przewodu ETH do pomieszczenia kiepsko pokrytego zasięgiem. Ratunkiem może okazać się repeater, wymagający do poprawnego działania dwóch czynników: gniazdka elektrycznego i jakiegokolwiek zasięgu Wi-Fi. Problem pojawia się w przypadku, gdy repeater umieścimy na skraju pokrytego terenu i będzie on rozsyłał słabej jakości sygnał. Sprawdzę jak sprawdzi się taki przekaźnik w standardowym, piętrowym domu.

 
SPIS TREŚCI
1. Wyposażenie 4. Metodologia i testy
2. Wygląd i jakość wykonania 5. Podsumowanie
3. Konfiguracja  
  FRITZ!WLAN Repeater 1750E - pic1aFRITZ!WLAN Repeater 1750E - pic1b    

Wyposażenie

  FRITZ!WLAN Repeater 1750E - pic2aFRITZ!WLAN Repeater 1750E - pic2b W skład zestawu wchodzą: – repeater FRITZ!WLAN Repeater 1750E, – płaski przewód Ethernet, – instrukcja obsługi, – prasówka z innymi urządzeniami FRITZ!.  
Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku