Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


[RECENZJA] Antec High Current Pro HCP-850

Podczas budowy komputerów stacjonarnych zwracamy uwagę głównie na szybki procesor, wydajną kartę graficzną i ilość pamięci ram, ale bardzo często zapominamy o pozostałych równie ważnych komponentach takich jak porządna płyta główna, przewiewna obudowa i – co bardzo ważne – odpowiedni zasilacz. Jest to jeden z podzespołów często traktowanych po macoszemu przez wielu kupujących, co bardzo dziwi, gdyż dobór zbyt słabego zasilacza może powodować niestabilność, lub w drastycznych przypadkach nawet uszkodzenie pozostałych komponentów. Dostępnych na rynku jest wiele zasilaczy dobrych i złych, a do określenia ich sprawności nie służy tylko opis mocy poszczególnych linii, ale również sprawność całej konstrukcji wyrażana certyfikatem. W tej recenzji przyjrzę się jednemu z najwydajniejszych zasilaczy mogący pochwalić się certyfikatem 80+ Platinium. Zapraszam na recenzję Antec High Current Pro HCP-850.
 
SPIS TREŚCI
1. Wyposażenie 3. Platforma i testy
2. Wygląd i jakość wykonania 4. Podsumowanie
  Antec High Current Pro HCP-850 - pic1aAntec High Current Pro HCP-850 - pic1b    

Wyposażenie

  Antec High Current Pro HCP-850 - pic2aAntec High Current Pro HCP-850 - pic2b Antec High Current Pro HCP-850 - pic2c   Zasilacz dostarczany jest w czarnym opakowaniu ze srebrno-żółtymi akcentami. Kartonik skrywa wiele opisów deklarujących sprawność i moc tego potworka. Nie zabrakło na nim również podstawowych informacji takich jak przeznaczenie i ilość poszczególnych wtyczek. Zestaw zawiera: – zasilacz Antec High Current Pro HCP-850W, – zestaw modularnych przewodów, – rzepy do spięcia przewodów, – instrukcję obsługi i kartę gwarancyjną. Trzeba przyznać, że producent przyłożył się do zabezpieczenia produktu, gdyż w opakowaniu znajdują się miękkie wytłoczki, a sam zasilacz i okablowanie zostały zapakowane w osobne, materiałowe pokrowce.  
Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku